Prodej rodinného domu 6+1, 246 m², pozemek 2.061 m²

Zdiby, Praha-východ, K Přívozu 94

20.990.000 Kčvčetně provize a zprostředkování právních služebPopis nemovitosti

Dům o dispozici 6+1, podlahové ploše 246 m² s rozlehlou, vzrostlou a udržovanou zahradou přímo u lesa vhodný pro velkou rodinu s dětmi.

Prodej samostatně stojícího rodinného domu ve velmi klidné lokalitě na okraji obce Zdiby-Přemýšlení, Praha-východ, cca 14 min. autem nebo cca 17 min. BUS na metro Kobylisy, kde zastávka je 200 m od domu.

V 3podlažním domě jsou/je: 4 ložnice, 3 toalety, 2 koupelny, 2 terasy, obývací pokoj s krbem, plně zařízená kuchyň , jídelní kout, pracovna, chladící místnost, půda, garáž a venkovní parkovací stání, to vše až pro 10 vozů. V roce 2015 prošel dům velmi nákladnou rekonstrukcí. Byly použity kvalitní a nadstandardní materiály a zařízení, a to např.: velkoformátové dlažby, podlahové topení, kamerový a zabezpečovací systém a mnohé další.

Celková výměra pozemků je 2.061 m². Velkou přidanou hodnotou je možnost dalšího zastavění části pozemku (ateliér, dům pro hosty, zimní zahrada apod.), který má vlastní přípojky a příjezdovou cestu s bránou, nebo jeho případné oddělení. Okolo domu je velmi pěkně udržovaná, hodnotná zahrada a vzrostlá zeleň. Sousedící les, živé ploty, vysoké zdi nebo neprůhledný plot a slepá ulice, zajišťují obyvatelům vysoký stupeň soukromí!

Volný čas s rodinou či přáteli lze trávit na terasách, v bazénu nebo zahradním altánu s venkovní kuchyní. V blízkém okolí je široká možnost rodinného, rekreačního a sportovního vyžití včetně velmi oblíbené cyklostezky s řadou občerstvení podél řeky Vltavy.

Teplo domova zajišťuje tepelné čerpadlo nebo krb s vložkou a tepelnými rozvody. Průměrná spotřeba elektřiny cca 13 MWh/rok.

Více informací na prohlídce.

Klíčové vlastnosti

6+1, 246 m²

pozemek 2.061 m²

velká okna

výborný stav po rekonstrukci

parkování pro 10 vozů

2 terasy

bydlení v klidu u lesa

tepelné čerpadlo

Energetická náročnost budovy

Třída C – méně úsporná podle zákona č. 406/2000 Sb., o hospodaření s energií a vyhlášky č. 78/2013 Sb.
Celková dodaná energie na vstupu do budovy 31,9 kWh/(rok*m²).

 • A+
 • A
 • B
 • C
 • D
 • E
 • F
 • G

  Máte zájem o prohlídku?

  Vyplněním a odesláním formuláře potvrzujete, že jste byli informováni o zpracování a ochraně osobních údajů v souladu s GDPR.

  Videoprohlídka  Poloha


  Máte dotazy?

  Můžete se na mě s čímkoliv obrátit.

  +420 721 60 50 40
  [email protected]

   Vyplněním a odesláním formuláře potvrzujete, že jste byli informováni o zpracování a ochraně osobních údajů v souladu s GDPR.