Prodej bytu 2+1, 58 m²

Praha 5 - Košíře, Plzeňská 949/129

5.325.000 Kčvčetně provize a zprostředkování právních služebPopis nemovitosti

Mám pro vás výjimečnou možnost koupit byt o dispozici 2+1 a celkové užitné ploše 58 m² v osobním vlastnictví v žádané lokalitě Prahy 5, a to přímo na zastávce MHD Klamovka.

Byt byl před několika lety částečně zrekonstruován, avšak předpokládá se, že nový majitel si byt přizpůsobí svým potřebám či potřebám krátkodobého pronájmu. K bytu je také sklep 3 m². Čas venku strávíte v soukromém, uzavřeném vnitrobloku, do kterého je z bytu i krásný výhled nebo v blízkých parcích Klamovka nebo Šalamounka.

Náklady fondu oprav jsou pouze 2.612 Kč a zálohy na energie pouze 2.100 Kč. Tento byt je tedy velice zajímavou investiční příležitostí k dlouhodobému pronájmu nebo provozu airbnb.

Bytový dům je součástí celého bloku 5 domů a společného SVJ, o které se dobře starají lidé, kteří v domě také bydlí. Třeba díky novým úspornějším plynovým kotlům z roku 2021 se náklady na teplo přes zvýšenou cenu plynu neměnily!

Za 6 minut jste tramvají na metru Anděl nebo v OC Nový Smíchov. Samozřejmostí je plnohodnotná občasná vybavenost, MŠ, ZŠ, SŠ nebo Lidl v docházkové vzdálenosti.

O bezpečný a rychlý nákupu tohoto bytu se osobně postarám vč. případného financování. Fotografie s nábytkem jsou vizualizací možného budoucího stavu po případné rekonstrukci.

Pokud hledáte nový domov s možností realizace vlastních představ nebo snad velmi dobrou investici, neváhejte mě kontaktovat a uvidíme se na prohlídce!

Klíčové vlastnosti

58 m²

Jih

Cihlový

Velká okna

Osobní výtah

Dobrý stav

Parkování ZPS

Uzavřený vnitroblok

Energetická náročnost budovy

Třída D – méně úsporná podle zákona č. 406/2000 Sb., o hospodaření s energií a vyhlášky č. 78/2013 Sb.
Celková dodaná energie na vstupu do budovy 171 kWh/(rok*m²).

 • A+
 • A
 • B
 • C
 • D
 • E
 • F
 • G

  Máte zájem o prohlídku?

  Vyplněním a odesláním formuláře potvrzujete, že jste byli informováni o zpracování a ochraně osobních údajů v souladu s GDPR.


  Poloha


  Máte dotazy?

  Můžete se na mě s čímkoliv obrátit.

  +420 721 60 50 40
  [email protected]

   Vyplněním a odesláním formuláře potvrzujete, že jste byli informováni o zpracování a ochraně osobních údajů v souladu s GDPR.