Pronájem bytu 2+kk, 41 m²

Praha 4 - Hodkovičky, Pod Lysinami 465/7

17.000 Kč/měsíc+ záloha na služby a energie spojené s užíváním bytuPopis nemovitosti

K pronájmu nabízím útulný, zrekonstruovaný a světlý byt 2+kk o rozloze 41 m² ve 2. podlaží.

Byt se nachází v klidné lokalitě a nabízí vynikající spojení s centrem města. Na autobusovou zastávku je to pouze pár minut chůze a autobusem se dá dojet za 23 minut na červenou linku metra C – Kačerov nebo za 14 minut na žlutou linku metra B – Smíchovské nádraží.

Pro milovníky klidu a přírody je byt ideální, neboť se nachází přímo u rozlehlého Lesoparku Hodkovičky, kde se dá v klidu běhat či procházet. Bytový dům prošel celkovou revitalizací a nabízí dobrý standard bydlení.

Vybavení bytu zahrnuje plnohodnotnou kuchyňskou linku s myčkou nádobí, sklokeramickou varnou deskou, horkovzdušnou troubou, mikrovlnkou a chladničkou s mrazákem. Byt je ideální pro 2 osoby, když zároveň nabízí dostatek pohodlí a úložného prostoru díky vestavěným skříním a komoře v bytě.

Náklady na bydlení jsou nízké – zálohy na služby spojené s užíváním bytu jsou pouze 2.300 Kč měsíčně. Dodávku elektřiny si nájemce zajistí přímo u dodavatele. Jistota ve výši 2 nájmů bude složena u majitele. Provize za zprostředkování je ve výši 1 nájmu + DPH.

Pokud hledáte útulné a moderní bydlení v klidné lokalitě s výborným spojením do centra města, tento byt je pro vás tou pravou volbou.

Těším se na vaši zprávu a osobní prohlídku.

Klíčové vlastnosti

41 m²

JV

Panelový

Velká okna

Osobní výtah

Po rekonstrukci

Centrální vytápění

Částečně vybavený

Neomezené parkování

Klidná lokalita

Metro B/C za 14/23 min

Lesopark Hodkovičky

Energetická náročnost budovy

Třída D – méně úsporná podle zákona č. 406/2000 Sb., o hospodaření s energií a vyhlášky č. 78/2013 Sb.
Celková dodaná energie na vstupu do budovy 97,4 kWh/(rok*m²).

 • A+
 • A
 • B
 • C
 • D
 • E
 • F
 • G

  Máte zájem o prohlídku?

  Vyplněním a odesláním formuláře potvrzujete, že jste byli informováni o zpracování a ochraně osobních údajů v souladu s GDPR.


  Poloha


  Máte dotazy?

  Můžete se na mě s čímkoliv obrátit.

  +420 721 60 50 40
  [email protected]

   Vyplněním a odesláním formuláře potvrzujete, že jste byli informováni o zpracování a ochraně osobních údajů v souladu s GDPR.