Pronájem bytu 3+1, 67 m²

Praha 12 - Kamýk, Cílkova 646/10

17.500 Kč/měsíc+ záloha na služby a energie spojené s užíváním bytuPopis nemovitosti

Na pražském Kamýku v ulici Cílkova se na velkou rodinu s dětmi těší třípokojový byt v 7. patře revitalizovaného a klidného domu s prostorným výtahem i pro velký kočárek nebo i několik jízdních kol.

Samotný byt s celkovou užitnou plochou 67 m² o dispozici 3+1 se zasklenou lodžií je po částečné, avšak kvalitně provedené rekonstrukci. Můžete se těšit na zbrusu novou kuchyňskou linku a nové úsporné spotřebiče, jako je chladnička s mrazákem nebo automatická pračka v koupelně, která je také součástí podnájmu, stejně jako plynový sporák s elektrickou troubou. Místnosti jsou prázdné a čisté, přesně tak, jak vidíte na fotografiích nebo 360° prohlídce, kromě obývacího pokoje, kde je ponechána televizní stěna. V bytě se tedy můžete zabydlet a vybavit si ho vlastním nábytkem podle svého vkusu a potřeb.

V okolí domu najdete vše, co potřebujete – potraviny, obchody, poštu, lékaře, sportoviště, školky nebo školy. Příjemné chvíle klidu strávíte na procházkách v nedalekém Lese Kamýk. Své auto pohodlně zaparkujete z každé strany domu, a to bez parkovacích zón. Autobusem MHD budete za 15 minut na Kačerově nebo za 25 minut na Smíchovském nádraží.

Majitel hledá výhradně dlouhodobého podnájemce, stanovy bytového družstva však umožňují podnájem vždy pouze na 1 rok a každé prodloužení musí být družstvem schváleno, bude tedy záležet pouze na Vás, jaké si v domě vybudujete renomé.

V případě dalších otázek nebo zájmu o prohlídku kontaktujte makléře. Výběrové řízení bude 2kolové. Nejdříve proběhnou prohlídky se všemi zájemci pouze s makléřem. Na 2. kolo budou pozvání všichni vážní zájemci za účasti majitele, který bude chtít zájemce poznat osobně.

Byt je k nastěhování od 10.02.2023.

Nájemné a záloha na služby spojené s užíváním bytu

Nájemné je 17.500 Kč měsíčně.
Zálohy na služby spojené s užíváním bytu (komunální odpad, výtah, společná elektřina, STA, teplá a studená voda, vytápění, úklid) jsou 4.000 Kč za 2 osoby, dále +1.000 Kč za každou další osobu.
Dodávky elektřiny a plynu si podnájemce zajistí přímo u dodavatele energií. Obvyklé zálohy na elektřinu a plyn jsou cca 2.000-3.000 Kč měsíčně.
Jistota (kauce) je 35.000 Kč.
Odměna zprostředkovatele je 17.500 Kč.

REKAPITULACE NÁKLADŮ
Minimální celková částka k úhradě při podpisu podnájemní smlouvy je 74.000 Kč.
Minimální pravidelné měsíční náklady jsou 21.500 Kč + energie.

Klíčové vlastnosti

67 m²

V-Z

Panelový

Velká okna

Lodžie

Osobní výtah

Částečná rekonstrukce

Ústřední dálkové

Nevybavený

Parkování v okolí

Výborná poloha

Kačerov

Energetická náročnost budovy

Třída C – úsporná podle zákona č. 406/2000 Sb., o hospodaření s energií a vyhlášky č. 78/2013 Sb.
Celková dodaná energie na vstupu do budovy 75 MWh/(rok*m²).

 • A+
 • A
 • B
 • C
 • D
 • E
 • F
 • G

  Máte zájem o prohlídku?

  Vyplněním a odesláním formuláře potvrzujete, že jste byli informováni o zpracování a ochraně osobních údajů v souladu s GDPR.


  Virtuální prohlídka bytu

  Půdorys

   


  Poloha


  Máte dotazy?

  Můžete se na mě s čímkoliv obrátit.

  +420 721 60 50 40
  [email protected]

   Vyplněním a odesláním formuláře potvrzujete, že jste byli informováni o zpracování a ochraně osobních údajů v souladu s GDPR.