Pronájem bytu 3+1, 74 m²

Praha 10 - Vršovice, Bajkalská 1161/6

23.500 Kč/měsíc+ záloha na služby a energie spojené s užíváním bytuPopis nemovitosti

Svého nového a dlouhodobého obyvatele hledá nadstandardně zrekonstruovaný a technologií vybavený byt 3+1 (4+kk) s lodžií a s celkovou užitnou plochou 74 m², který se nachází ve 4. patře revitalizovaného a zatepleného domu s výtahem v žádané lokalitě pražských Vršovic. Dispoziční rozmístění pokojů si můžete prohlédnout na přiloženém půdorysu. Byt na adrese Bajkalská 6 poskytuje dostatek klidu a soukromí, přesto je jen pár kroků od OC Eden nebo městské hromadné dopravy s výborným spojením do centra města.

Součástí nájmu je veškerý vestavěný nábytek, kuchyňská linka s barem se všemi spotřebiči – chladnička s mrazákem, horkovzdušná elektrická trouba, myčka nádobí, plynový sporák s 5 hořáky nebo velmi výkonná digestoř; dále v koupelně automatická pračka nebo v ložnici vestavěná konstrukce manželské postele bez matrací. Volně stojící nábytek na fotografiích nebude součástí nájmu.

Byt je vybavený klimatizací, systémem vzduchotechniky – rekuperační jednotkou, díky které ušetříte nejen náklady za vytápění, ale hlavně budete mít v bytě stále čerstvý a čistý vzduch. Podlaha koupeny je elektricky vyhřívána s digitálním nastavením, takže každé ráno bude pro nohy příjemně teplá. V kuchyňském baru je i vlastní úpravna pitné vody, díky které je voda ještě čistší a chutnější než jen z kohoutku.

Podlahy jsou v obytných pokojích dřevěné, v kuchyni s jídelnou najdeme praktickou dlažbu a v chodbě s koupelnou je protiskluzný epoxidový kamenný koberec.

Své auto zaparkujete v klidu v okolí domu, kde jsou rezidenční modré parkovací zóny, nebo Vám také zajistím nájem uzamykatelné garáže hned naproti vchodu do domu.

Byt je k nastěhování od 01.01.2023. Ideální i pro 4člennou rodinu s dětmi.

V případě zájmu o prohlídku kontaktujte makléře.
Výběrové řízení bude 2kolové. Nejdříve proběhnou prohlídky se všemi zájemci pouze s makléřem. Na 2. kolo budou pozvání všichni vážní zájemci za účasti majitele, který bude chtít zájemce poznat osobně.

Nájemné a záloha na služby spojené s užíváním bytu

Nájemné je 23.500 Kč měsíčně.
Zálohy na služby spojené s užíváním bytu (komunální odpad, výtah, společná elektřina, STA, teplá a studená voda, vytápění, úklid) jsou 2.900 Kč za 1-2 osoby, dále 200 Kč za každou další osobu.
Velkým bonusem je, že majitel bytu má cenu elektřiny a plynu zafixovánu do 11/2023 a navíc je ochoten nízké fixované ceny zachovat i svému nájemci. Záloha na elektřinu je 800 Kč/měsíc a na plyn 300 Kč/měsíc.
Jistota (kauce) je 47.000 Kč.
Odměna zprostředkovatele tohoto nájmu je 28.000 Kč.
Roční náklady na výměny filtrů vzduchotechniky a vody jsou cca 4.000 Kč.

REKAPITULACE NÁKLADŮ
Minimální celková částka k úhradě při podpisu nájemní smlouvy je 102.500 Kč.
Minimální pravidelné měsíční náklady jsou 27.500 Kč.

Klíčové vlastnosti

74 m²

S-V-J

Cihlový

Velká okna

Lodžie

Osobní výtah

Po rekonstrukci

Ústřední dálkové

Částečně vybavený

Rezidenční

Výborná poloha

Slavia - Nádraží Eden

Želivského, Strašnická

Energetická náročnost budovy

Třída C – úsporná podle zákona č. 406/2000 Sb., o hospodaření s energií a vyhlášky č. 78/2013 Sb.
Celková dodaná energie na vstupu do budovy 69 MWh/(rok*m²).

 • A+
 • A
 • B
 • C
 • D
 • E
 • F
 • G

  Máte zájem o prohlídku?

  Vyplněním a odesláním formuláře potvrzujete, že jste byli informováni o zpracování a ochraně osobních údajů v souladu s GDPR.


  Virtuální prohlídka bytu

  Půdorys

   


  Poloha


  Máte dotazy?

  Můžete se na mě s čímkoliv obrátit.

  +420 721 60 50 40
  [email protected]

   Vyplněním a odesláním formuláře potvrzujete, že jste byli informováni o zpracování a ochraně osobních údajů v souladu s GDPR.