Prodej bytu 3+1, 67 m²

Kladno - Kročehlavy, Polská 2206

4.390.000 Kčvčetně provize a zprostředkování právních služebPopis nemovitosti

Mám pro vás výjimečnou možnost koupit byt o dispozici 3+1 a celkové užitné ploše 67 m² v osobním vlastnictví. Bytový dům se nachází v městské části Kročehlavy v ulici Polská s okolní zástavbou bytových domů v celkově klidném prostředí, dostatkem okolní zeleně a nedalekým lesem Bažantnice. Parkování je zde bezproblémové.

Byt ve 3. podlaží ze 7 je situován blíže k ulici Polská a nabízí široký výhled od severu až na jihovýchod. Interiér, který prošel rozsáhlou rekonstrukcí, je ve výborném stavu, přesně takový, jaký vidíte na fotografiích. To je ideální pro ty, kteří nechtějí ztrácet čas a nervy s řemeslníky a rekonstrukcí.

Součástí bytu je i prostorná sklepní kóje v přízemí domu. Obsluhu domu zajišťuje moderní výtah.

Celkové provozní náklady na byt jsou velmi nízké, např. fond oprav činí pouze 1.143 Kč měsíčně! To je skvělá zpráva nejen pro budoucího majitele, ale také pro investora hledajícího výnosný investiční byt!

Na Zličíně jste autem za 18 minut nebo za 41 minut hromadnou dopravou a v centru Prahy jste do hodinky. Zastávka MHD u domu. Nebo snad do Prahy jezdit nebudete a využijete možností velkého a blízkého zaměstnavatele LEGO? Samozřejmostí je plnohodnotná občasná vybavenost, MŠ, ZŠ, SŠ, supermarket, Kaufland nebo Česká pošta v docházkové vzdálenosti.

Pokud hledáte nový domov bez dalších investic, neváhejte mě kontaktovat a uvidíme se na prohlídce!

Klíčové vlastnosti

67 m²

S až JV

panelový dům

velká okna

moderní výtah

výborný stav

neomezené parkování

mnoho zeleně v okolí

lodžie a balkon

Energetická náročnost budovy

Průkaz energetické náročnosti budovy bude dodán, zatím je tedy nutné uvést G, ale vzhledem k revitalizaci a zateplení bytového domu odhaduji předběžně třídu C.

 • A+
 • A
 • B
 • C
 • D
 • E
 • F
 • G

  Máte zájem o prohlídku?

  Vyplněním a odesláním formuláře potvrzujete, že jste byli informováni o zpracování a ochraně osobních údajů v souladu s GDPR.


  Poloha


  Máte dotazy?

  Můžete se na mě s čímkoliv obrátit.

  +420 721 60 50 40
  [email protected]

   Vyplněním a odesláním formuláře potvrzujete, že jste byli informováni o zpracování a ochraně osobních údajů v souladu s GDPR.